warsztat wewnętrzny opiekun

Poszukiwanie wewnętrznego opiekuna.

Wakacyjny warsztat dla kobiet.

Wewnętrzny opiekun

to część nas, która potrafi ukoić, otulić, uspokoić, gdy wokół jest stres, silne emocje i zmęczenie.

Wewnętrzny kontakt z opiekunem pozwoli na zadbanie o siebie, znalezienie równowagi i odkryciu czego w danej chwili potrzebujesz.

Pomożemy Ci odkryć twojego opiekuna

Pokażemy jak wyciszyć silne emocje

Porozmawiamy o balansie w życiu.

Spotkanie oparte na doświadczaniu i kontakcie ze swoimi przeżyciami poprzez ciało. Będziemy korzystać z focusingu, technik uważnościowych i relaksacyjnych.

Przekażemy Ci wiedzę na temat emocji i potrzeb, znajdziemy odpowiedź na pytanie skąd wiedzieć czego w danej chwili potrzebujesz.

Na warsztacie będziemy pracować na własnych doświadczeniach. Poprzez kontakt z ciałem będziemy szukać felt sesnu, czyli twojego wewnętrznego odbioru tego co jest wokół ciebie.

Felt sens jest jak nurt rzeki, która płynie dostosowując się do warunków i otoczenia, które napotka. Inaczej płynie przez doliny inaczej przez góry. Nasz felt sens jest jak taki strumień, zmienia się w zależności od tego co nas otacza, co nas spotka.

Kolejnym ważnym tematem będzie szukanie balansu, równowagi pomiędzy swoimi potrzebami, a tym czego oczekuje „świat”

Spotkanie będzie na żywo w kameralnej grupie 8-10 osób. Zabierz ze sobą wygodny strój, buty na zmianę lub skarpetki (będziemy w sali z dywanem) oraz wodę.

Warsztat poprowadzą psychoterapeutki Anna Raczkiewicz i Aneta Brzozowska.

Kiedy: 17.07.2021r godzina 9.00 do 14.00

Miejsce: Centrum Ingenium, ul. Meissnera 12

Koszt spotkania: 200zł.

Proszę wysłać zgłoszenie mailem lub telefonicznie, gdy dostaniesz potwierdzenie, że jest miejsce prosimy o wpłatę całości 200zł. (w tym jest bezzwrotna opłata rezerwacyjna 50zł).

Na nr konta:

70 2130 0004 2001 0511 3600 0003

w tytule: warsztat 17.07

W przypadku braku wpłaty miejsce nie będzie zarezerwowane.

W warsztacie mogą uczestniczyć tylko osoby zdrowe.

Zasady płatności i odwoływania.

Koszt warsztatu wynosi 200zł, w tym jest opłata rezerwacyjna, która jest bezzwrotna. W przypadku nieobecności lub odwołania uczestnictwa po 15.07 opłata za warsztat nie jest zwracana. Odwołanie uczestnictwa przed 15.07 pozwala na zwrot części kosztów, bez opłaty rezerwacyjnej.

Fot: Photo by Sixteen Miles Out on Unsplash

Posted in Bez kategorii.