Odkryj wewnętrznego opiekuna

Bezpłatny warsztat dla rodziców mieszkających na terenie Warszawy.

Wewnętrzny opiekun

to część nas, która potrafi ukoić, otulić, uspokoić, gdy wokół stres, silne emocje i zmęczenie.

Wewnętrzny kontakt z opiekunem pozwoli na zadbanie o siebie, znalezienie równowagi i odkryciu czego w danej chwili potrzebujesz.

Pomożemy Ci odkryć twojego opiekuna

Pokażemy jak wyciszyć silne emocje

Porozmawiamy o balansie potrzeby dziecka, a potrzeby rodzica.

Spotkanie oparte na doświadczaniu i kontakcie ze swoimi przeżyciami. Będziemy korzystać z focusingu, technik uważnościowych i relaksacyjnych.

Przekażemy Ci wiedzę na temat emocji i potrzeb, znajdziemy odpowiedź na pytanie skąd wiedzieć czego w danej chwili potrzebujesz.

Na warsztacie będziemy pracować na własnych doświadczeniach. Poprzez kontakt z ciałem będziemy szukać felt sesnu, czyli twojego wewnętrznego odbioru tego co jest wokół ciebie.

Felt sens jest jak nurt rzeki, która płynie dostosowując się do warunków i otoczenia, które napotka. Inaczej płynie przez doliny inaczej przez góry. Nasz felt sens jest jak taki strumień, zmienia się w zależności od tego co nas otacza, co nas spotka.

Kolejnym ważnym tematem będzie szukanie balansu, równowagi pomiędzy potrzebami dzieci, a własnymi. Co często jest wyzwaniem. Jak wcielić w życie zasadę- szczęśliwy rodzic, to szczęśliwe dzieci.

Spotkanie będzie na żywo w kameralnej grupie 8-10 osób.

Kiedy: 20.06.2021r godzina 10.00. do 16.30

Miejsce: Centrum Ingenium, Meissnera 12

Spotkanie poprowadzą psychoterapeutki Anna Raczkiewicz i Julita Kulik.

Zapisy: kontakt@centrumingenium.pl

w temacie: warsztat wewnętrzny opiekun

Dostaniecie formularz zapisu, tylko po odesłaniu go zostaniecie wpisani na listę. Warsztat jest bezpłatny dla mieszkańców Warszawy.

Warsztaty realizowane w ramach projektu Centrum Ingenium – poradnictwo rodzinne współfinansowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.

Fotografia: Zdjęcie autorstwa Japheth Mast z Pexels

Posted in Bez kategorii.