Justyna Stabryn-Kłos

Psychoterapeuta, psycholog

Absolwentka psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia w Studium Psychoterapii Laboratorium Psychoedukacji akredytowanego przez Polskiego Towarzystwa Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne (PTP).

Doświadczenie zdobywała m.in. w Akademickim Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego, Ambulatoryjnym Zespole Leczenia Uzależnień „Goplańska” Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Fundacji „Nagle Sami” pomagającej osobom w żałobie, Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych SPZOZ Wola-Śródmieście oraz kilku ośrodkach Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ, jak również w Sächsisches Krankenhaus Arnsdorf.

W Centrum Ingenium prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych w podejściu integracyjnym/psychodynamicznym. Pracuje z osobami, które doświadczają sytuacji kryzysowych, trudności w relacjach z innymi, nasilonego lęku, depresji, obniżonego nastroju, braku satysfakcji z życia lub szukają poprawy w jakości swojego funkcjonowania na co dzień.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanego superwizora PTP.

Prywatnie żona i mama.